Wyszukiwarka:
Wyszukiwarka
Dla pacjenta
Poradnie
Badania kliniczne
Badania genetyczne
Dla firm

Szanowni Państwo,

W ramach prowadzonej przez naszą poradnię działalności specjalistycznej współpracujemy z międzynarodowymi koncernami farmaceutycznymi w ramach badań klinicznych nad nowoczesnymi formami leczenia niektórych schorzeń o charakterze przewlekłym.

Aktualnie zapraszamy na wstępne konsultacje kwalifikujące do udziału w takich programach osoby cierpiące na:

  • przewlekłą obturacyjną chorobę płuc (POChP),
  • ciężką astmę oskrzelową, w przebiegu której mimo leczenia wszystkimi dostępnymi środkami farmaceutycznymi nie udało się uzyskać stabilizacji objawów i co za tym idzie poprawić jakości życia,
  • padaczkę lekooporną (badanie prowadzone dla brytyjskiej firmy farmaceutycznej będącej jedynym producentem leków opartych na kanabinoidach czyli „leczniczej marihuanie”),
  • bezsenność (badanie dotyczące leku o wysokiej skuteczności, nie wywołującego objawów tolerancji i uzależnienia).

Więcej

Jako placówka wielospecjalistyczna Centrum Medycyny i Stomatologii „Silesia Med” Sp. z o.o. w Katowicach zajmuje się prowadzeniem badań klinicznych dla Firm Farmaceutycznych i Biotechnologicznych oraz Organizacji Prowadzących Badania Kliniczne na Zlecenie (Contract Research Organisation).

Choć na rynku badań klinicznych jesteśmy nowym podmiotem, naszą siłą jest współpraca z zespołem specjalistów z różnych dziedzin nauk medycznych. Naszą kadrę wzbogaca ponadto wykwalifikowany personel pielęgniarski. Niewątpliwym atutem jest także Koordynator Badań Klinicznych z wieloletnim doświadczeniem w ich nadzorowaniu.

Szczególny nacisk kładziemy na jakość świadczonych usług, między innymi poprzez ciągłe podnoszenie kwalifikacji zespołu badawczego. Wszyscy jego członkowie posiadają szeroką wiedzę z zakresu dobrej praktyki badań klinicznych potwierdzoną certyfikatami ICH GCP.

W ramach prowadzonej działalności zajmujemy się prowadzeniem badań klinicznych faz II-IV zgodnie z zasadami ICH GCP oraz obowiązującymi przepisami prawa.

Więcej